mani69


ایرانیا از میوه وسبزی هم فحش میسازن؛

گلابی : بدرد نخور .

سیبزمینی : بی خاصیت , بی رگ.

گیشنیز: آدم مفت خور .

شلغم : گیج و مشنگ .

هویج :آدم علّاف .

بادمجون : معطّل .

شفتالو : آدم دوست داشتنی .

باقالی : تنبل ... و , و , و ...

15 ساعت قبل  حذف

mani69


khahesh mikonam azizam

smiley

15 ساعت قبل  حذف

natashabahi


سلام عزیز نام من ناتاشا من تو را دیدم مشخصات خود را امروز و در شما علاقه مند شد، من نیز برای شما بیشتر بدانید، و اگر شما علاقه مند هستند، شما می توانید به من در اینجا ایمیل (natasha_bahi@yahoo.com) برای ارتباطات بیشتر ناتاشا.

15 ساعت قبل  حذف

most wanted

چقدر غریبانه به لحظه هایم رنگ شادی زدی و رفتی. تو را هیچ وقت از خاطر نمی برم که تو آشناترین غریبه من بودی

18 ساعت قبل  حذف

bipasha

Hichvaght arezo nakon to 2nya jaye kase digei bashi, chon age arezot baravorde beshe onvaght jaye to toye 2nya kheili khalie.

Zendegi 3chiz ast ashki ke khoshk mishavad, labkhandi ke mahv mishavad, yadi ke mimanad va faramosh nemishavad.

21 ساعت قبل  حذف

123456789963

برای من که کبوتری ام عاشق و سرگردان؛
بیا و بام شو
اصلا بیا و دام شو…
*
*
*
دلگیـر نـبـاش
دلت کـــه گــیــر بـاشــــــد
رهــا نـمـی شــــوی

21 ساعت قبل  حذف

mani69


بچه اصفهانی نمره بیست می گیره .

باباهه می زنه تو گوشش بهش میگه :

کره خر توکه با 10 هم قبول می شدی .

لازم بود این همه خودکار مصرف کنی ؟

21 ساعت قبل  حذف

farid183در مسلک ما سوخته دلان خنده حرام است ** این بخت گهی تلخ و گهی نیز بکام است**گر چه ما اهل شب و مسجد و تسبیح نباشیم**در مذهب ما حق رفاقت به تمام است

21 ساعت قبل  حذف

sadegh0013


به خاطر داشته باش :
عشقو باید باورکرد ؛ بوسه رو باید حس کرد !
احساسو باید لمس کرد ،
امــــــــــــــــــا ....

دوست داشــــــــتنو باید ثابـــت کـــــــــرد

21 ساعت قبل  حذف

kerishna

سلام؛ خوبید؟ من نمی دونم تا جایی که تقدیر ما رو یاری کنه و دست بد زمانه دامنکیر ما نشه؛ من هیچ وقت دوست ندارم تحمیل باشم برای کسی؛ و هیچ وقتم دوست ندارم کسی رو ازار بدم. امیدوارم براش همسفر خوبی باشم. لطف داری شما که این همه ارزش قلئلید برای من. ممنون.

21 ساعت قبل  حذف

سپیده احساس غربت


10 قانون مضحک از سراسر جهان


10. چین
سیاست تک فرزندیبه احتمال زیاد این قانون، شناخته شده ترین قانون در این لیست است چون بحث های بسیاری را در مطبوعات جهان بر انگیخته است. قانون تک فرزندی در سال 1987 به تصویب رسید و انتظار می رفت که بتواند جلوی رشد سریع جمعیت را در چین بگیرد. به واسطه ی این قانون از زوج هایی که صاحب بیش از یک فرزند شوند مالیات های سنگینی گرفته می شود. جنبه ی اخلاقی این قانون مورد بحث است؛ طرفداران این قانون می گویند به این وسیله کشور چین موفق شده است که قدم بزرگی در مسئله ی انفجار جمعیت بردارد و نه تنها در کشور چین بلکه در جهان هم تأثیر گذار باشد. از طرف دیگر مخالفان این قانون عقیده دارند منع کردن زوج ها از داشتن خانواده ای که ممکن است بخواهند داشته باشند از نظر اخلاقی اشتباه است؛ علاوه بر این آمار سقط جنین هم بسیار بالا رفته زیرا اکثر خانواده ها مایلند که فرزندشان پسر باشد. گروه های بسیاری بر علیه این قانون مبارزه کرده اند وتنها زمان نتیجه ی آن را مشخص خواهد کرد.


9. یونان
ممنوعیت بازی های رایانه ایاین قانون برای اولین بار در تاریخ 3 سپتامبر 2002 معرفی شد و در ابتدا تنها ممنوعیت بازی های رایانه ای در کافی نت ها و اماکن عمومی بود تا بتواند از قمار های غیرقانونی جلوگیری کنند. اما این قانون در تاریخ 8 دسامبر 2003 تصحیح شد و در پی آن هرگونه بازی کامپیوتری ممنوع شد. دلیل این ممنوعیت آن بود که قانون گذاران عقیده داشتند به سختی می توان بین بازی هایی که برای قمار از آنها استفاده می شود و سایر بازی ها تفاوت قائل شد بنابر این همه ی بازی های کامپیوتری ممنوع شدند. شاید تصور ممنوعیت بازی های کامپیوتری بسار سخت باشد چون سالانه میلیون ها نسخه از انواع آنها در جهان به فروش می رسند اما گروه هایی هم در آمریکا هستند که مخالف بازی های کامپیوتری هستند مثلاً گروه "مادران مخالف اعتیاد و خشونت بازی های کامپیوتری" (MAVAV)، که هدفشان ممنوع شدن بازی های کامپیوتری در کشور هایی مثل آمریکا است زیرا عقیده دارند خشونتی که در این بازی ها وجود دارد باعث افزایش جرم و جنایت و مشکلات روانی در کودکان و نوجوانان شده است.


8. فرانسه
هیچ کس حق ندارد خوکش را ناپلئون بنامد.

ژنرال فرانسوی ناپلئون بناپارت که بیشتر قسمت های اروپا را در سالهای 1799 تا 1815 فتح کرد برای فرانسوی ها بسار محترم بوده. از طرفی در کتاب معروف جورج اورول به نام مزرعه ی حیوانات خوکی به نام ناپلئون است که البته استالین را معرفی می کند اما در عین حال باعث بوجود آمدن این قانون هم شده است. در فرانسه حتی در بیشتر مواقع اسم این خوک در کتاب "سزار" است و نه ناپلئون. همه ی این ناراحتی ها به خاطر این است که در این کتاب ناپلئون مثل استالین معرفی شده و نه به خاطر اینکه یک خوک است. البته امروزه بیشتر مردم به این قانون می خندند و کمتر کسی آن را می داند چه برسد به اینکه آن را رعایت کنند.


7. آلمان
بالش یک سلاح منفعل تلقی می شود

اگر با یک فرد گردن کلفت مواجه شوید ترجیح میدهید که با بالش به شما حمله کند یا با چاقو؟ احتمالاً جوابتان بالش است اما در آلمان بر عکس این تصور رواج دارد چون بالش نوعی سلاح است. شاید اگر با سنگ پر شده باشد یا از آن برای خفه کردن دشمن استفاده شود بتوان اسم سلاح بر روی آن گذاشت اما مسلماً برای دفاع از خود یک اسلحه کارآمد تر از یک کیسه ی نرم است.


6. رژیم صهیونیستی
در روز سبت (شنبه) فروبردن دست در بینی ممنوع است.

اسرائیل کمی بعد از جنگ جهانی دوم بوجود آمد تا محلی باشد به اصطلاح برای یهودیان که بتوانند بدون ترس از آزار و اذیت در آن زندگی کنند. این کشور تقریباً از زمانی که بوجود آمده با همسایه ی خود در جنگ بوده است و در جهان بخاطر موضوعاتی مثل حقوق فلسطینیان بسار مورد بحث بوده است. اما قانون از این قرار است که در روز شنبه خاخام یهودی مردم را از فروبردن دست در داخل بینی منع می کند. این قانون واقعی است نه فقط به این دلیل که کار بدی است بلکه به این دلیل که این کار ممکن است باعث خونریزی بینی شود و به این ترتیب باعث شکسته شدن قانون شرعی حرمت روز سبت می شود. بنابر این تنها مربوط به پیروان دین یهودی است و سایر شهروندان از آن معاف هستند.


5. سوازیلند
پوشیدن شلوار برای دختران ممنوع است.

سوازیلند یکی از فقیر ترین کشور های جهان است که در آن میانگین طول عمر افراد 30 تا 35 سال است. کنترل حکومت به دست یک دیکتاتور فاسد وتشنه ی قدرت، شاه مسواتی سوم است که چندین قانون عجیب را در تلاش برای زنده کردن ارزش های گذشته، به تصویب رسانده است. در این قانون زنان با مردان برابر نیستند و پست تر به حساب می آیند بنابر این اجازه ی پوشیدن لباس هایی شبیه لباس مردان را ندارند واگر زنی باشلوار در مجامع عمومی دیده شود سربازان با خشونت آن لباس را از تن وی خارج کرده و وی را تحقیر می کنند.


4. آمریکا/ کالیفرنیا
منع جفت گیری حیوانات در مکان های عمومی

حیوانات از جفت گیری کردن در شعاع 460 متری هر رستوران، مدرسه یا کلیسا ممنوع هستند. هرچند هیچ دلیل منطقی برای ان ذکر نشده و تا به حال هم دیده نشده که نگهبانانی در اطراف این مکان های خاص باشند و حیوانات را از این کار منع کنند. به نظر می رسد که این قانون به نظر ساکنان این ایالت احمقانه است و کسی در اجرای آن تلاشی نمی کند.


3. فیلیپین
قانون پلاک ماشین ها

این قانون از آن جهت جالب است که بشیار جزئی و مشخص است. به موجب این قانون ماشین هایی که نمره ی پلاک آنها با 1 یا 2 تمام می شود روز های دوشنبه، شماره های 3و 4 روزهای سه شنبه شماره های 5و 6 روز های چهار شنبه ، 7 و8 روز های پنج شنبه و 9و0 روز های جمعه اجازه ی تردد در جاده ها را ندارند. دلیل تصویب چنین قانونی احتمالاً برای تشخیص حویت و موقعیت افراد بوده؛ البته اجرای آن بسیار مشکل بوده و مشخص است که قابل پیگیری نیست.


2. ژاپن
احترام به قانون ازدواج

این قانون نسبت سایر نمونه های این لیست چندان هم مضحک وعجیب نیست اما ممکن است از نظر برخی افراد باورنکردنی باشد. این قانون احترام شدیدی را که افراد ژاپنی به مسئله ی ازدواج دارند نشان می دهد که به موجب آن ، برادر بزرگتر حق دارد از نامزد یا دوست دختر برادر کوچکترش خواستگاری کند و هر دو نیز باید موافقت کنند. قانون های مشابه بساری در سایر کشور های آسیایی وجود دارد که نشان دهنده ی احترامی است که افراد آسیایی به فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله ی خود و امر ازدواج دارند.


1. انگلستان
مردن در مجلس پارلمان

بریتانیای کبیر هم در سراسر اروپا به خاطر داشتن چندین قانون مضحک و احمقانه معروف است، قدمت این قوانین به چند صد سال قبل باز می گردد. یکی از این قوانین ممنوعیت مردن در مجلس پارلمان است. این قانون که البته امروزه چندان هم تأثیری ندارد به خاطر بی معنی بودنش مورد تمسخر بوده است؛ چون اگر این اتفاق بیافتد نمی توان فرد قانون شکن را مجازات کرد. آیا اگر یکی ازاعضای پارلمان به خاطر سکته ی قلبی یا هر بیماری دیگری ناگهان غش کند و به کمک فوری نیاز داشته باشد، افراد امدادگر ابتدا او را به خارج از ساختمان منتقل می کنند و بعد کمک به وی را آغاز می کنند؟ به لطف ملکه این قانون دیگر موءثر نیست.


روسیه
استالین زنده است


ژوزف استالین، دیکتاتور شوروی در جریان جنگ جهانی دوم بود که برلین رافتح کرد و به جنگ با نازی ها خاتمه داد. با کمک وی روسیه به یک قطب صنعتی و ابر قدرت تبدیل شد اما در این راه میلیون ها نفر را قتل عام کرد، بطوریکه نزدیک ترین افرادش نیز در امان نبودند. از او به عنوان بزرگترین قاتل در تاریخ بشر یاد می شود و تخمین زده می شود که دستور قتل عام 20 تا 60 میلیون نفر را صادر کرده باشد. با این حال در روسیه هنوز هم این رهبردیکتاتور محترم قابل احترام و عزیز است. به طوری که در برخی قسمت های روسیه بر اساس قانون افراد موظف هستند که اسم دوم فرزندان پسر خود را استالین بنامند. (حد اقل در آلمان پسرها را هیتلر نامگذاری نمی کنند.)

22 ساعت قبل  حذف

majid0261

سازنده ترین کلمه((گذشت)) است…آن را تمرین کن.

پرمعنی ترین کلمه((ما)) است…آن را به کار بر.

عمیق ترین کلمه((عشق)) است…به آن ارج بده.

بی رحم ترین کلمه(( تنفر)) است…با آن بازی نکن.

خودخواهانه ترین کلمه((من)) است…از آن حذر کن.

نا پایدارترین کلمه((خشم)) است…آن را فرو بر.

22 ساعت قبل  حذف

kerishna

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

پیغام: گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من....
آنچه البته به جایی نرسد فریاد است....

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

زیارت
مستی نه از پیاله نه از خم شروع شد
از جادة سه‌شنبه شب قم شروع شد
آیینه خیره شد به من و من به‌ آیین

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

آن قدر خیره شد که تبسم شروع شد
خورشید ذره‌بین به تماشای من گرفت
آنگاه آتش از دل هیزم شروع شد

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

وقتی نسیم آه من از شیشه‌ها گذشت
بی‌تابی مزارع گندم شروع شد
موج عذاب یا شب گرداب؟! هیچ یک
دریا دلش گرفت و تلاطم شروع شد

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

از فال دست خود چه بگویم که ماجرا
از ربنای رکعت دوم شروع شد
در سجده توبه کردم و پایان گرفت کار
تا گفتم السلام علیکم ... شروع شد

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

29 ساعت قبل  حذف

kerishna

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

دم از بازی حکم میزنی
پس به زبان قمار برایت میگویم
قمار زندگی را به کسی باختم که تک "دل "را
با خشت بــــــــــــــــــرید
جریمه اش یک عمر حسرت شد

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

بعضــــ ـے وقـتــــ ـها چیزے مے نویســــے
فـــقــــ ـط براے یکـــ ـ نفــ ـر،
اما دلـــــــــــت مے گیرد وقتے یادتــــ ــ مے افتــــ ـد
که هرکســـــــــــے ممکن استــــ ـ بخواند
جــــــ ـز آن یــــ ـکــــــ ـ نــــــ ـفر ... !

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

عاقلانه انتخاب کن تا عاشقانه
زندگـی کنی چون اگر عاشقانه
انتخاب کنی عاجزانه زندگـی می کنی

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

39 ساعت قبل  حذف

kerishna

سلام دوست عزیز :
تو این دنیا خوبیها هنوز هست؛ ادمای خوب هم زیادن؛ وان عکس بله ما هستیم، بسیار انسان نیک و پاکیه بعد از مدتها جواهر وبز رو خدا تقدیم من کرد. دعا کن خار و خس وبززز از من نگیرنش. مرسی که به فکرم بودی دوست خوبم.

39 ساعت قبل  حذف