استقلالی ها: محمد رضا گلزار...حمید گودرزی...رسول نجفیان...مجیدمظفری...شهرام عبدلی...پوریاپورسرخ...نیماشاهرخ شاهی...امیرنوری...یوسف تیموری...امیرجعفری...مریلا زارعی... پولادکیمیایی...پرستو صالحی...شیلاخداداد...حمیدعسگری...بنیامین...احسان خواجه امیری... سیروان خسروی...سیاوش شمس...داریوش اقبالی البته تاجیه!


انتهآ بهرام سالهاست که دیگر بازی تیم ملی را تماشا نمیکند. سکته را رد کردم

پانتهآ بهرام را راحت پیدا کردیم. آن قدر صمیمی که احساس نمیکردی با یکی از بهترین بازگیران تئاتر و سینما حرف میزنید. از آبیهای دوآتیشه است و خودش هم به راحتی اعتراف میکند.

---

خانم بهرام بازی ایران – کره را میبینید؟
من معمولا بازیها را به صورت کامل نگاه میکردم اما مدت زیادی است که کامل نمیبینم.
چطور؟ آخرین بار کی بود؟
بعد از بازی ایران- استرالیا هیچ بازی را کامل ندیدم. چون در آن بازی حالتی شبیه سکته را گذراندم. از هیجان زیاد کارم به بیمارستان کشید و برادرم به دادم رسید. بعد از آن چشمم ترسید و بازی تیم ملی را گذری نگاه میکنم. سعی میکنم کتاب بخوانم یا در اتاقهای دیگر قدم بزنم که مثلا بگویم ای فوتبال من به تو توجه ندارم.
فکر میکنید نتیجه چطور شود؟
مثل همه امیدوارم که ببریم اما احساسم میگوید مساوی میشود.
فکر میکنید چه کسی گل بزند؟
همه بازیکنان خوبند اما وحید هاشمیان را خیلی دوست دارم و امیدوارم گل بزند. آرش برهانی را دوست دارم. او بازی میکند؟
در لیست هست. شاید بازی کند.
پس امیدوارم بازی کند و گل بزند. اکبرپور چطور؟
او هم هست اما معلوم نیست بازی کند. مثل اینکه به شدت آبی هستید؟ با این حال حتما دوست دارید طالبلو هم جای رحمتی بازی کند؟
صد درصد استقلالی هستم، اما رحمتی در دروازه یک استواری خاصی دارد و دوست دارم او بازی کند. بحث رحمتی فرق میکند. شما هم اگر پرسپولیسی هستید تمام چیزهایی که گفتم را حذف کنید. من اصلا با شما حرفی ندارم و مصاحبه نمیکنم.(باخنده)
بهترین گل و بازی تیم ملی را به یاد دارید؟
گل عزیزی به استرالیا این قدر مهم و حساس بود که اجازه نمیدهد به گل دیگری فکر کنم و هزاران بار آن را دیدهام.
------------------------------------------------------نام:حمید
نام خانوادگی:گودرزی

متولد 2 آذر 1356/ فرزند اول خانواده/ پدرش تاجر چوب و مادرش خانه دار / خواهرش گرافیست است /حمید در رشته ی تجربی دیپلم گرفته اما در رشته ی هنر كنكور داده/خانواده اش در ابتدا مخالف بازیگریش بوده اند اما فقط در حد یك نظر بوده و اكنون راضی هستند/ لیسانس كارگردانی و تئاتر از دانشگاه معماری و هنر واقع در میدان فلسطین / ماشین:پژو 206 و پژو/GLX /405محل تولد:ده ونك/محل زندگی:خیابان الوند واقع در گاندی/ با مادرش 14 سال اختلاف سنی دارد./

از 20 سالگی وارد حرفه ی بازیگری شد / میوه ی مورد علاقه:گوجه سبز/ علاقه مند به اهنگ معروف گل گلدون ./ به پیانو علاقه دارد./ استقلالی دو اتیشه است./ به ورزش های بوكس تنیس و بدنسازی علاقه دارد./ تاریخ ازدواج:20 شهریور 1383 / خانواده ی همسرش در امریكا زندگی می كنند/از سربازی معاف شده یعنی معافیت كفالت گرفته /به قول عده ای متعصب و غیرتی است./موسیقی سنتی دوست ندارد./ تئاتر را به صورت دانشگاهی كار كرده است./مجموعه ی دانی و من اولین كار بازیگری او بود كه در ان 20 ترانه اجرا كرد./ در دیوار شیشه ای نقش یك معتاد را بازی كرده / قاسم جعفری به او پیشنهاد بازی در سریال همسفر را داد اما در اخر این امرصورت نگرفت./

18 ماه بعد حمید با قاسم جعفری درمسافری از هند همكاری كرد./ در ابتدا قرار بود حمید نقش رامین و شهرام حقیقت دوست نقش فرزاد را بازی كند اما حمید خود فرزاد را به قاسم جعفری پیشنهاد داد و جعفری كه متوجه استعداد سرشار او شده بود پذیرفت./ فیلم های سینمایی كه تاكنون او در انها حضور داشته و اكران شده است شامل بازنده.چپ دست.قتل انلاین و بی وفا می باشد./او همچنین در فیلم های سینمایی سهراب و گناه من نقش افرینی كرده است./ به گفته ی خود در انتخاب نقش بسیار سخت گیر است و تا به حال كار های پیشنهادی بسیاری را از طرف افراد مختلف رد كرده است./

علاقه مند به نقش های مافیایی/كار های تلویزیونی حمید بعد از دانی و من دیوار شیشه ای و مسافری از هند تب سرد و كمكم كن می باشد./ / علاقه مند به نقش های غیر عادی./ شهاب حسینی او را به گروه موسیقی هفت پیشنهاد كرد./بعد از اتمام همكاریش با گروه هفت تا مدتی خواندن را رها كرده است./قرار بود در گروه موسیقی هنرمندان با محمد رضا گلزار امین حیایی و حسام نواب صفوی همكاری كند.

در یكی از مصاحبه های اخیر گفته است كه اگر قرار است به خوانندگی بپردازد ترجیح می دهد تنها كار كند/ قصد داری كاستی با استفاده از شعر های مریم حیدر زاده به بازار ارائه دهد/بازیگری را بدون آتیه می داند./ به بازی ال پاچینو علاقه مند است/ در بین بازیگران ایرانی بازی پرویز پرستویی و اكبر عبدی را می پسندد./ دوست صمیمی او در جمع بازیگران شهاب حسینی است


----------------------------------------
نام اصلی: بهرام
نام خانوادگی اصلی: رادان
سمت (در بخش های): بازیگران،
......................................
تاریخ تولد: 1358
محل تولد: تهران
ملیت: ایران
......................................
مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی
فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی.
شروع فعالیت سینمایی با بازی در فیلم "شور عشق" (نادر مقدس) در سال 1378.
در سال 1378 در آموزشگاه هیوا فیلم بازیگری را آموخت.
در اولین حضور سینمایی تنها به واسطه چهره اش شناخته شد: "شور عشق" (نادر مقدس).
اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد: "آواز قو" (سعید اسدی).
دو سال بعد در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول را تصاحب کرد: "شمعی در باد" (پوران درخشنده).

علاقه مند به ورزش فوتبال و یک استقلالی متعصب می باشد

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 750x1001.


----------------------------------------------مهناز افشار ابتدا با سریال تلویزیونی «گمشده» وارد عرصه بازیگری شد و سپس خیلی زود به عرصه سینما پا گذاشت، فیلم «شور عشق» مهناز افشارو بازی در كنار «بهرام رادان» او را به شهرت رساند و سپس خاكستری، كما، زهر عسل، آكواریوم و همچنین فیلم زیبای آتشبس ساخته تهمینه میلانی را از مهناز افشار دیدیم، قرار است به زودی از این بازیگر فیلم «تله» بر روی اكران بیاید، از مهناز افشار چه میدانید؟ آنچه كه درذیل خواهید خواند، گوشههایی از زندگی مهناز افشار هنرپیشه خوب سالهای اخیر كشور كه بسیار پركار است...
- شروع كار بازیگری من از سال 78 با سریال تلویزیونی به نام گمشده ساخته مسعود نوابی بود.
- دیپلم تجربی دارم.
- من وارد خونه هر كسی كه میشم دكوراسیون خونشو عوض میكنم حتی در منزل خودمون هفتهای یكبار وسایل خونه رو جابهجا میكنم و دوست دارم در این رشته تحصیلات خودم رو ادامه بدهم، عاشق دیزاین دكوراسیون هستم.
- من 4 سال تدوین خوندم ودر همین حیطه هم فعالیت كاری داشتم و همچنین كار در حیطه تیزرهای تبلیغاتی كه چند كار انجام دادهام، كار خوب و قشنگی است و حس خوبی نسبت به كارم داشتم تا اینكه وارد بازیگری شدم.
- تاكنون 9 یا 10 كار سینمایی داشتم همین طور هم به تعداد كارهایم افزوده میشه.
- بر عكس همه، من در دوران كودكی و نوجوانی اصلا به بازیگری علاقه نداشتم و همیشه وقتی در مدرسه تئاتر اجرا می شد، در میرفتم و فرار میكردم اصلا هم خوشم نمیآمد.
- قبل از قبول نقش سناریو رو میخونم، البته هر كسی روشی داره، من هم یكبار كه سناریو رو خوندم، شب موقع خواب مرور میكنم با نقشم زندگی میكنم.
- فعلا من كارم بازیگریه و باید این كار را خوب انجام بدم، بعدا وقت برای كارگردانی زیاده.
- این اعتقاد رو دارم در فروش فیلم كلیه عوامل دخیل هستند، اگه بازیگر خوب باشه، ولی كارگردان خوب نباشه، مسلما كار خوب نمیشه، حتی عوامل پشت صحنه هم در فروش یك فیلم دخیل هستند.
-به خاطر تصادف بدی كه داشتم از رانندگی ترسیدم و از اون موقع به بعد هیمشه كمربندم رو میبندم.
- چون شكمو هستم، دستپختم هم خوبه تمام زمانی كه غذا در حال آماده شدنه سراجاق هستم.
- شاید من جزء خوش قولترین هنرپیشههای سینما باشم.
- اصلا میونه خوبی با افراد بد قول ندارم. خوش قولی از نكات بارز زندگی من است.
- اگه مهناز افشار بازیگر نمیشد شاید راننده كامیون میشد! چون به كارهای سخت علاقه دارم.
- به نظر من هر كسی به هر كاری كه بخواهد میتونه برسه در جهان هستی به هر چه بخواهید میتونید برسید فقط كافی است بخواهید. و چند سال پیش پدر خدا بیامرزم را از دست دادم، او قوت قلبی برای من در زندگی بود، یاد او همیشه در خاطرم است، روزی نیست كه با یاد پدر زندگی نكنم او همهچیز من در این زندگی بود.
- مادرم مونس من است، اگر او هم نباشد، دیگر زندگی برایم معنا ندارد.
- یك نكته فوتبالی در مورد مهناز افشار این كه او استقلالی هستش

-------------------------------------------------------


پرسپولیسیها به خونم تشنهاند!

سینمایایران- مریم درستانی:
در هفتهای كه گذشت، تب و تاب فوتبال استقلال و پرسپولیس از در و دیوار بالا میرفت. در اینباره یك جملة تاریخی هست كه میگوید؛ همة مردم در مورد فوتبال و سینما صاحب نظرند.
یعنی همانطور كه فوتبالیها اغلب خورة سینما هستند، خیلی از سینماییها هم فوتبال را پایهاند. یكیشان هم مینا لاكانی كه از آن «بد استقلالی»هاست. كسی كه حتی بعد از باخت مقابل پرسپولیس هم میتواند كری بخواند.

  • خانم لاكانی بازی پرسپولیس و استقلال را دیدید؟

آره، مگر میشود من نبینم؟!

  • كجا بودید؟

با خواهرم و مادرم بودم، تو خونه.

  • پس خانوادگی فوتبالی هستید.

آره. پدرم هم استقلالی بود. شاید علاقة من از همان جا میآید.

  • شنیده ایم از آن استقلالیهای كركری خوان هم هستید.

آره همیشه! اگر خانوادة شوهر خواهرم باشند یا این كه نصف بیشتر خانوادة پدریام در یك جمع باشند، جمعمان دیدنی است، چون همه برای هم كری میخوانند.

  • حتما در مورد این بازی حساس هم كریها بیشتر است.

آره، چون من حس میكنم پرسپولیس همهاش در حال خطا كردن است و هیچ وقت بازی جذاب نكرده. همهاش كتك كاری میكنند. آن موقع كه ستارهها در پرسپولیس بودند، یك چیزی. اما الان... نمیدانم، نوع و سبك بازی پرسپولیس هیچ وقت به دلم ننشسته و حس میكنم كلاس فوتبال واقعی را در بازی پرسپولیس نمیبینم.

  • اینها دیگر زیادهروی است؛ آن هم با بازیای كه پرسپولیس این بار كرد. قبول ندارید؟

شاید. فكر كنم با مواضعی كه من دارم، پرسپولیسیها به خون من تشنه باشند...

  • حالا بازی را چطور دیدید؟

به نظرم ناجوانمردانه بود. همهاش استقلالیها را میزدند. پرسپولیس به لحاظ فیزیكی به تیم ما خیلی فشار آورد.

--------------------------------

لاله اسکندری متولد 30 آذر 1354 و فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است وی کار بازیگری را به صورت حرفه ای از سال 78 با نقش کوتاهی در فیلم سینمایی متولد ماه مهر آغاز کرده است. اسکندری در اولین کار تلویزیونی خود یعنی خاک سرخ در مقابل دوربین ابراهیم حاتمی کیا خوش درخشید و توانست جایگاه ویژه ای در عرصه بازیگری برای خود در نظر بگیرد. ایشان در خیالان فلسطین زندگی می کند که منزلی به سبک سنتی با آثار هنری خود لاله مزین شده است. سوال: به نظر شما بزرگترین سرمایه یک هنرمند چیست؟لاله اسکندری: فکر می کنم شخصیت و ذات خود اون آدم, به نظر من چه هنرمند و چه غیر هنرمند خیلی متفاوت نیست. فقط هنرمند باید یک مقدار خلاق تر باشد وگرنه شخصیت و ذات برای همه سرمایه بزرگی است. سوال: خالصانه ترین حضور شما در چه عرصه ای بوده است؟لاله اسکندری: طبعا نقاشی, وقتی آدم کار نقاشی می کند هیچ چشم داشتی در مقابل آن ندارد. البته در سینما و بازیگری درست است که از ابتدا بحث قرارداد و دستمزد مطرح می شود اما هنگامی که مشغول بازی هستی باید از این دغدغه به دور باشی تا بتوانی کار واقعی انجام دهی. سوال: در مقابل چه چیزهایی سرسختی نشان می دهید؟لاله اسکندری: در مقابل باورها و عقایدم سوال: کلا آدم سر سختی هستید یا انعطاف پذیر؟لاله اسکندری: نه.....زیاد انعطاف پذیر نیستم در بعضی مسائل چرا مثلا در محیط جمعی کار سعی می کنم خودم را با شرایط سازگار کنم اما در کل آدم انعطاف پذیری نیستم. سوال: تا حالا احساس ناتوانی کردید؟لاله اسکندری: بله یادم می آید در سریال خاک سرخ در خرمشهر که کار می کردیم خانه هایی که در فیلم دیدید خراب بود به خاطر کار ما خراب نشده بود بلکه آن فضا کاملا واقعی بود. دیدن آن فضا بیکاری مردم آ«جا باور کنید بچه هایی که با من بازی می کردند 70 درصدشان تلویزیون نداشتند و می گفتند ما این سریال را چطور ببینیم و آدم وقتی کاری نمی تواند بکند تنها احساس ناتوانی می کند. سوال: در نقشهایی که ایفا کردید کدام یک را به شخصیت خودتان نزدیک تر می دانید؟لاله اسکندری: اکثر با من متفاوت بودند اما به هر حال در هر نقشی آدم فسمت هایی از وجود خود را می یابد که شاید تا ان روز ناشناخته بوده است سوال: کدام یک از نقش هایی که ایفا کردید در زندگی شما تاثیر بیشتری گذاشته است؟لاله اسکندری: لیلا با اینکه با من خیلی فاصله داشت اما حضور چشم گیری در زندگجی من داشت. البته من تمام نقش هایی را که ایفا کردم دوست دارم مثلا کاری که سال گذشته با آقای سجادی کردم که هنوز اکران نشده در نقش یک دختر روان پریش حضور دارم که برایم تجربه بسیار جدید و جالبی است . سوال: تا کنون برای ایفای یک نقش خودتان را تحسین کردید/لاله اسکندری: بعضی جاها بله...بوده من در خاک سرخ زمانی که پخش می شد خیلی مواقع با لیلا بغض می کردم. دیدن کار با مونتاژ و موسیقی لطف آن را دو چندان می کند. سوال: نقاشی برای شما جذاب تر است یا بازیگری؟لاله اسکندری: خب, زمانی که می خواهم در خلوت خودم باشم نقاشی و زمانی که ترجیح می دهم در جمع حضور داشته باشم بازیگری هر دوی آنها را دوست دارم. سوال: خانم اسکندری از چه زمانی دوست داشتید بازیگر شوید؟لاله اسکندری: راستش من حدود 4 ساله بودم که با خواهرم ستاره که حدود 5 ساله بود در مقابل دوربین 8 میلیمتری عمویم که تهیه کننده بودند برای اولین بار بازی کردیم اما آن زمان بازیگری دغدغه من نبود به ورزش و نقاشی بیشتر علاقه داشتم. سوال: ورزش هم می کردید؟ چه ورزشی؟لاله اسکندری: بله من عضو تیم قوای جسمانی مدرسه بودم و برای دوی سرعت چند مدال هم گرفته بودم. 7 سالی هم کار کردم اما متاسفانه دیگر ادامه ندادم. سوال: نقشی هست که دلتان بخواهد آن را ایفا کنید؟لاله اسکندری: نه, خیلی اینجوری نگاه نمی کنم. من آدم واقع بینی هستم. سوال: تا حالا تحت تاثیر یک فیلم گریه هم کردید؟لاله اسکندری: بله خیلی. من زیاد تحت تاثیر فیلم ها قرار می گیرم. سوال: خانم اسکندری اگر همین الان به شما خبر بدهند که یک میلیارد تومان پول از بانک برنده شدید چه کار می کنید؟لاله اسکندری: مثل همه آدم ها خوشحال می شود بخشی از پول را صرف نیازهای خودم می کنم بخشی هم نیازهای آدم هایی که دوستشان دارم و باقیمانده آن را رف یک سفر جهانگردی سوال: شخصیت کارتونی مورد علاقه شما چه شخصیتی بود؟لاله اسکندری: سیندرلا, مثل همه دخترهای آن زمان. اما کارتون های زیبای خفته, پسر جنگل , پلنگ صورتی و خانواده دکتر ارنس هم بود. من کارتو خیلی دوست داشتم الان هم اگر فرصت کنم نگاه می کنم سوال: کارگردانی که به کارش اعتقاد داشته باشید و بی چون و چرا در فیلم ایشان حاضر به بازی باشید برای ما نام می برید؟لاله اسکندری: خب, دوستانی هستند که حتی جوان هستند و من حاضر هستم در فیلمشان بازی کنم البته به کارهای آقای بیضایی, آقای مهرجویی, خانم بنی اعتماد و ...هم علاقمندم اما فیلمنامه اولین معیار من برای پذیرش یک نقش است چرا که یک فیلمنامه خوب به دست هر کارگردانی قابل اجراست و بهترین کارگردان هم نمی تواند از یک فیلمنامه ضعیف شاهکار بسازد. سوال: از کتابخانه پشت سرتان پیداست که زیاد اهل مطالعه هستید؟لاله اسکندری: بله من مطالعه رمان داستانهای کوتاه و شعر آن هم از نوع شعر نو را خیلی دوست دارم سوال: محبوبترین اسباب بازی دوران کودکی شما چی بود؟لاله اسکندری: عروسکی داشتم که متاسفانه یکی از اقوام آن را برد و دیگر هم نیاورد من سال پنجم دبستان یک تصادف خیلی سخت داشتم و خانواده برایم یک عروسک پارچه ای با صورت و دست های پلاستیکی که صدا هم داشت هدیه گرفتم تا سال 69-70 هم آن را داشتم و خیلی هم برایم محبوب بود. سوال: اولین کتابی که خواندید به خاطر دارید؟لاله اسکندری: تو کادر قفس و ماهی سیاه کوچولو بود که مادرم برای من و ستاره گرفت حدود 5 ساله بودم که مادرم آن کتاب ها را برای ما خواند. سوال: اسم معلم کلاس اولتان را به یاد دارید؟لاله اسکندری: بله من دبستان اتفاق می رفتم کلاس اول خانم اولا آور, کلاس دوم خانم عطایی و کلاس سوم خانم وکیلی معلم های من بودند. متاسفانه نام معلم های چهارم و پنجم را به خاطر ندارم. سوال: بزرگترین تفریح شما چیست؟لاله اسکندری: اگر فرصت باشد سفر. سوال: اخرین سفری که رفتید کجا بود؟لاله اسکندری: سال گذشته به ارمنستان رفتم که خیلی برایم جالب بود سوال: بیشتر به دیدن کشورها و مناطق تاریخی علاقمند هستید یا به دیدن مکان های مدرن و پیشترفته؟لاله اسکندری: مکان های تاریخی و قدیمی برای من خیلی جذاب و دیدنی است. متاسفانه هنوز نتوانستم خیلی از شهرهای ایران منجمله غرب ایران را ببینم که خیلی هم دوست دارم به تمام آن نقاط سفر داشته باشم. سوال: اگر بدانید یک ساعت دیگر بیشتر زنده نیستید چه کار می کنید؟لاله اسکندری: قطعا فرصتی برای انجام کار خاصی نیست. فقط با آنهایی که دوستشان دارم خداحافظی می کنم و فکر می کنم آماده شدن برای پذیرش این موضوع دشواریست چرا که باید از زندگی که به آن عادت داریم جدا شویم و پا به محیطی ناشناخته بگذاریم. سوال: معیار اصلی شما برای ازدواج چیست؟لاله اسکندری: قطعا مهمترین معیار درک شخص مقابل از حرفه و احساسات من است.سوال: دوست دارید صاحب چند فرزند هم بشوید؟لاله اسکندری: با اینکه مردم بچه دار شدن را مسئله راحتی می پندارند ولی به نظر من مسئولیت دشواریست البته در شرایط خاص باید به این سوال پاسخ گفت. سوال: ماندگارترین جمله ای که شنیده اید؟ یا حتی یک بین شعر که در ذهن شما جاودانه شده است؟لاله اسکندری: شعر ابراهیم در آتش از احمد شاملو که می گوید: من بودم و شدم/ نه زان گونه که غنچه گلی یا دانه ای که برگی/ راست بدان گونه که عامی مردی شهیدی تا آسمان بر او نماز کند. این شعر برای من همیشه سرمشق بوده است. سوال: کلا آدم احساساتی هستید؟لاله اسکندری: بله خیلی با اینکه همیشه سعی می کنم با عقلم حرکت کنم ولی ما شرقی ها ذاتا احساساتی هستیم. سوال: اهل فوتبال هم هستید؟لاله اسکندری: قبلا که ورزش می کردم خیلی پیگیر فوتبال بودن الان کمتر سوال: قرمز یا آبی؟لاله اسکندری: شدیدا آبی و استقلالی. من جزو گروهی هم بودم که به ورزشگاه رفتیم و بازی ایران و بحرین را دیدیم. به همراه خانم نونهالی و خانم ذکریا و خانم حمیدی و .... سوال: نزدیکترین دوست بازیگر شما چه کسی است؟لاله اسکندری: شهرزاد جوهری و کمند امیرسلیمانی البته بیتشر دوستان قدیمی من بازیگر نیستند. سوال: پس قدیمی ترین دوست شما چه کسی است؟لاله اسکندری: شبنم حسینی خواهر شهاب حسینی که از 12 الی 13 سالگی با هم دوست هستیم. سوال: خانم اسکندری دوست داشتید الان چند ساله بودید؟لاله اسکندری: دهه بیست کلا خیلی خوبه دوست داشتم به اوایل ده بیست برمی گشتم سوال: شما که اهل قلم و نقاشی هستید از کدام یک از نقاشان بزرگ دنیا تاثیر گرفته اید؟لاله اسکندری: باگوگن خیلی ارتباط برقرار می کنم و شاگال با فضای فانتزی کارهایش هم برایم خیلی جذاب است و از استاد استادان یعنی پیکاسو هم بهره بسیاری برده ام سوال: رنگ حاکم بر نقاشی هایتان چه رنگی است؟لاله اسکندری: همانطور که می بینید آبی سوال : خانم اسکندری لباستان هم که ابی است؟لاله اسکندری: بله لباس ابی نقاشی آبی و تیم هم آبی

داریوش ارجمند و نیما شاهرخ شاهی و بهزاد و گلشیفته و شقایق فراهانی وسام درخشانی و پرستو صالحی و ...
منتظر مصاحبه های بقیه ی استقلالی ها باشید!